Ahşap Çatı Sistemleri

Ahşap çatı sistemleri, oldukça sağlamdır. Büyük fabrikalar, kapalı pazarlar, fabrikalar, imalathaneler ve benzeri yerler, ahşap konstrüksiyon çatı sistemlerinin kullanıldığı yerlerdir.

Bu Yazıyı Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz…

Eski tip çatılar, birçok malzeme ve onlarca işçilik istemektedir. Zamanla yıpranması nedeni ile belli periyotlarda bakıma tabi tutulması gerekmektedir.

Ahşap Çatı Sistemleri Hangi Çatılar İçin Uygundur?

Büyük fabrika çatıları ve büyük alanların çatıları için en iyi çözümlerden bir tanesi ahşap konstrüksiyon çatı sistemleridir. İmalathanede belirtilen ölçülerde imal edilen çatı sistemi, kısa zamanda işin uzmanı montaj ekibimizle uygulanmaktadır. Pratik montajı ile son derece kullanışlı olan sistem, bir çok çatı kaplama malzemesi ile uyumludur. Büyük fabrikalar için gerekli olan yüksek çatı sistemi, çok kolay bir şekilde sağlanmaktadır.

Birçok çatı tipi ile yapılarınıza modern görünüm kazandırmaktadır. Yapı dekoru anlayışını bozmayan tasarımlarıyla, son derece estetik, zarif ve şık çatılarıdır. Doğal özellikleri sayesinde yıllara meydan okuyan çatılardır. Aşırı sıcakları ve aşırı soğuklara karşı son derece dayanıklıdır. Paslanma ve metal yorgunluğuna uğramazlar.

Ahşap Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 (216) 487 00 61