Bakır Çatı

Sağlam yapısı ile oldukça dayanıklı olan kenet çatı, son derece uzun ömürlüdür.  Diğer çatı sistemlerinin zamanla oluşturacağı masraflar kıyaslandığı zaman, oldukça ekonomiktir.

Bu Yazıyı Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz…

 

Çelik olması nedeni ile çürüme, paslanma veya deforme olayı gerçekleşmez. Kenet sistemle  kurulan yapılar deprem ve diğer afetlere son derece dayanıklıdır.

Bakır Çatı Sistemleri Nedir?

 

İstenilen genişlikte ve uzunlukta imal edilebilen ve kısa zamanda montajlanabilen bakır çatılar, gün geçtikçe en çok tercih edilen çatı sistemleri arasına girmektedir. Birçok değişik tasarımı ile oldukça şık ve zariftir. Bir binada olması gereken estetik ve uzun ömürlü çatı sistemlerindendir.

Elemanlarımız işlerini meslek edinmiş, eğitimli elemanlardır. İşinde uzman olan ekibimiz, profesyonel çalışma sistemleriyle çelik konstrüksiyon çatı işlerini, kısa zamanda teslim etmektedir. Fabrika, büyük pazar alanları, büyük imalathaneler, geniş çatı ihtiyacı olan yerler, normal çatı ihtiyacı olan yerler, büyük yük araçlarının rahatlıkla girmesi gereken yerler, çelik konstrüksiyon çatı işlemlerinin uygulandığı yerlerdir.

Bakır Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 (216) 487 00 61