Cam Skylight Şeffaf Çatı Sistemleri

Cam Çatı Sistemleri: Evlerimizin koruyucusu olan çatılarımız yıllarca bizi ve evimizi pek çok olumsuz hava koşullarına karşı korumuştur. Ancak ne yazık ki çatılar bu korumalar esnasında çok fazla yıpranmaktadır. Bu durum bakıma ve değişikliğe muhtaç kalmışlardır. Bu sebeple pek çok insan çatılarını onarmakta ve evlerini korumaya çalışmaktadırlar. Ancak bu onarım malzemesinin cinsi ve kalitesi onarımda başarıya ulaşmak ve bu sorunun bir daha tekrarlanmasını en aza indirmek için çok önemlidir.

Cam Çatı Sistemleri Nedir?

Bu sebeplerle uygulanan cam çatı sistemleri ile çatılarınız hem daha sağlam hem de çok daha verimli bir şekilde size hizmet etmeye devam edecekler. Her zaman kendiniz ve eviniz için en iyisini seçmekte olduğunuzdan çatınız konusunda da en iyisi cam çatı kaplamadır.

Bu sayede hem camın estetikliği ve dayanıklılığı ile daha iyi bir çatıya sahip olacaksınız. Hem de her sene tekrarlanan çatı problemleri ile uğraşmayarak zaman kazanacaksınız. Siz de çatınıza, evinize ve kendinize bir iyilik yapmak istiyorsanız çatınız için cam çatı sistemlerini kullanınız.

Tavanın altındaki yaşam alanını aydınlatmak için açılabilen veya bağlanabilen büyük şeffaf tavan sistemleridir. Sabit tavan sistemi: Menteşe ve mekanik aparat kullanılmaz, çok ucuz ve dayanıklıdır, düzenli bakım gerektirmez.  Mobil Çatı Sistemi: Mobil sistemin en büyük avantajı havalandırma amaçlı kullanılması, devirme bıçaklı motora sahip olması ve uzaktan kontrol edilebilmesidir.  Teknik veriler statik ölçümlere dayalı çelik takviyeli alüminyum açılır tavan profillerinin imalatı aşağıdaki gibidir.  6+6 lamine güvenlik camı (şeffaf, renkli, saten, emaye)  lamine cam 6 mm güneş koruması (6 + 16 HB + 4 + 4 lamine cam)  istenilen renk ve yapısal seçenek (eloksal, lake tip, Transfer rengi) )  Çünkü özel EPDM-Wicks yüksek geçirimsizliğe sahiptir. Yağmur suyunu toplamak ve sorunsuz bir şekilde gizlice boşaltmak için özel bir alüminyum nozul kullanır.

Cam Çatı Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 (216) 487 00 61