Cam Sundurma

Cam Sundurma: Modern zamanlarda bina girişlerimize saçak yerlerine yaptığımız sundurmalar da elbette eskiye göre oldukça farklı tasarımlara sahip olabilmektedir. Materyale ulaşma imkanlarımızın çok daha kolay hale gelmiş olması ve gelişen imalat teknolojileri sayesinde, kiremit sundurmalar neredeyse hiç kullanılmamaktadır. Cam markiz sundurma ise, estetik olarak en başarılı ürün olarak öne çıkmaktadır.  Cam saçak uygulamaları, çeliğin ve yüksek mukavemetli camla birlikte uygun fiyatlarla sunulabilmeye başlanmasıyla yapılarımızın çok daha estetik görünmesini sağlamaktadır.

Cam Sundurma

Sundurma ürünü, ahşap veya kiremitle gerçekleştirilen diğer tüm uygulamalardan çok daha güvenli bir üründür. Temperli ve renkli camların kullanılabildiği uygulamalarda kırılma neredeyse imkansızken, deformasyon süresi oldukça uzundur ve bakım gerektirmeyen bir ürün olması sebebiyle uzun vadede ekonomik olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Cam Sundurma Avantajları

Cam paslanmaz sundurma ve cam saçakların kullanılması için hiçbir ön koşul yoktur. Binanızın ihtiyacı olan tasarım özel olarak gerçekleştirilip, yapı bütünlüğünü bozmayacak biçimde, estetik bir görünüme sahip, kaliteli bir imalat gerçekleştirilebilir. Firmamız gerek imalat, gerekse, montaj aşamasında yüksek standartlarda hizmet vererek uzun vadeli fayda yaratmak gayesini gütmektedir. Satın almak istediğiniz ürün için, hızlı bir şekilde keşif yapıyor, tasarımı hazırlayıp, onayı vermeniz durumunda çok hızlı bir biçimde sundurma ürününüzü monte ediyoruz. Cam saçak ve sundurma ürünlerini bitmiş yapılar için tercih etmenizi tavsiye ederiz. Zira inşaatı devam eden yapılarda önceden yapılmaları kirlenmelerine neden olabilir. Sundurma yaptırmak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Cam Sundurma Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git