Çatı Hareketli Tente Sistemleri

Tente, pek çok ticari işletmede sundurma maksadı ile uzun yıllardır kullanılan bir uygulamadır. Tabii güncel teknolojiler kapsamında Hareketli tente uygulamaları oldukça farklı boyutlarda niteliklerde sunulmaktadır. Mevcut teknolojiler kapsamında dükkan önünde kullanılan manuel uygulamaların yanı sıra çok geniş alanların üzerinin kapatılması için kullanılan ve gerekli olması halinde kolayca açılabilen mekanik ve elektronik düzeneklere bağlı Hareketli tente uygulamaları da bulunmaktadır.

Çatılarda Tente Sistemleri

Tente Avantajları Nelerdir?

İhtiyacınıza uygun biçimde geliştirilecek Hareketli tente uygulamaları firmamız tarafından sunulabilmekte, özel gereksinimler için farklı uygulamalar geliştirilebilmektedir. Siz de ticari alanlardaki Hareketli tente uygulamalarınız veya yaşam alanlarınızdaki çözümler için bizi arayabilir, en uygun koşullarda hizmet talebinde bulunabilirisiniz.

Standart uçak modellerinin taşıyıcı kirişlerinden oluşmaktadır. Bu, uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilen pratik bir hava koşullarına dayanıklı sistemdir. Sistem kapağını katlayarak sistemi kilitleyin. Müşteri isteğine göre ışıklı veya ışıksız yapılabilir. Evinizi kışın soğuğundan ve yağmurdan etkili bir şekilde korumak bizim için uygundur. Sistemimiz rüzgara karşı oldukça dayanıklıdır. Tentesi özel bir karartma işleminden geçmiş olup, altında ısı yalıtımı, opaklık, su geçirmezlik ve su iticilik fonksiyonları bulunmaktadır. Ayrıca brandamız alev geciktirici fonksiyona ve üç katmandan oluşan antibakteriyel yapıya sahiptir. Hiçbir yerde metal yoktur, bu nedenle paslanmayacak, paslanmayacak veya çürümeyecektir. Tamamen alüminyumdan üretilmiş olup, elektrostatik toz boya sayesinde dayanıklıdır ve sıfır görünüm sağlar.

Hareketli Tenteler Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 (216) 487 00 61