Çatı Yenileme

Evlerimizin koruyucusu olan çatılarımız, evlerimizi yağmur, kar ve güneş ışığı gibi olumsuz etkilerden korumaktadır. Ancak çatılar yapısı gereği evin genelini korurlarken üzerinden akan yağmur suyu pencerelere ulaşmakta ve biz yine bu olumsuz etkilerden nasibimizi almaktayız.

Çatı Yenileme Hangi Çatılarda Gerçekleşebilir?

Bu olumsuz etki için geliştirilen ve yıllardır kullandığımız oluk sistemleri çatıdan akan suyu toplar. Aşağıya güvenli bir şekilde iletir. Ancak gerek mevsimsel etkilerin getirdiği olumsuzluklar gerekse de gerekli bakımların zamanında yapılamaması. Oluk sistemlerinin arızalanmasına neden olmakta ve sonunda da bu sistemin sonunu getirmektedir.

Kimi insanlar oluklarını tamir ederek bu etkileri minimuma indirmeye çalışırlarken kimi insanlar da çatı oluk yenileme hizmetleri ile oluklarını değiştirmektedirler. Çatı onarımı ve yenileme, oluk tamirine göre çok daha fazla maliyetli olsa da çok daha iyi ve kesin bir çözümdür. Çünkü yalnızca sorun çıkaran yer değil tüm oluk sistemi yenileniyor ve ortaya çıkabilecek en ufak bir problem bile yıllarca ileriye atılmış oluyor. Eğer sizin de oluk probleminiz varsa çatı oluk yenileme hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Cam Çatı Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 (216) 487 00 61