Çinko Çatı

Çinko Çatı Sistemleri : Çatıların uçması, akması ve doğal afetlerde kâğıt gibi yırtılması, çatıların daha sağlam olması gerektiği düşüncesini beraberinde getirmiştir.

Bu Yazıyı Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz…

 

Eski tip çatılar, sürekli bakım istemekteydi. Zamanla eskiyen çatılar, belli bir zaman sonra, yerinden tamir istemekteydi.

Çinko Çatı Sistemleri Özellikleri

Çinko çatı sistemleri, diğer eski tip çatılara nazaran oldukça kullanışlı bir üründür. Çinko yapısı ile sağlamlığı tartışılmaz. Çok uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Bu çatı sistemlerinde polikarbonat saydam ürünle kaplanmasıyla, fabrikalar ve benzeri yerlerde aydınlanma masraflarından tasarruf etmiş olursunuz.. Isı, ışık ve yalıtım tasarrufu ile çinko çatılar, en kullanışlı ve sağlam sistemlerdir.

Uzun ömürlü olması ve kullanışlı olması nedeni ile en çok tercih edilen çatı sistemleri arasındadır. Günümüz teknolojisinin en son ürünü olan çinko çatılar, günümüz teknolojisinin en iyi çatı sistemlerindendir. Fabrikalar, kapalı pazarlar, ahırlar, seralar, imalathaneler ve geniş çatılı diğer mekânlar, çinko çatılar ile kaplanabilmektedir. Fabrikalar için, büyük yük araçlarının gireceği şekilde, uygulanabilmektedir.

Çinko Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 (216) 487 00 61