Fabrika Çatı Sistemleri

Çelik konstrüksiyon sistemleri genel olarak fabrika kapatma sistemleri içerisinde kullanılıyor bunun yanında yine fabrikanın bacak kısımları denilen yerlerin içerisinde kullanılıyor ve bulunan fabrika binasının çok daha dayanıklı bir hale gelmesini sağlıyor. Bundan dolayı da deprem konusunda çok büyük bir yardımcı rol oynayarak fabrikanın zarar görmesini engelliyor. Aynı şekilde fabrika kapatma sistemlerin sık tercih edilmesinin ise çok yoğun kış şartları konusunda etkin olduğunu görüyoruz.

Fabrika Çatı Sistemleri Avantajları

Öyle ki çelik konstrüksiyon fabrika kapatma sistemleri özellikle de kış aylarında yapan aşırı kar yağışından sonra biriken karın çökme yapmamasını sağlıyor. Bu sistem içerisinde çelik malzemesinin kullanılmasından dolayı fabrika kapatma konusunda büyük bir yardımı dokunuyor. Çatı üzerinde herhangi bir çökme ya da sarkma bulunması mümkün olmadığı gibi, çatının iskelet kısmınında çelik malzemesinden yapılıyor olmasından dolayı çok büyük bir sağlamlığı fabrikanın çatı kısmına sunmasını sağlıyor.

Fabrika Çatı Sistemleri

Bundan dolayı da çelik konstrüksiyon fabrika çatı sistemleri büyük ya da küçük fark etmeden fabrikaların kapatma sistemleri konusunda çok büyük bir yardımcı olarak kullanılıyor. Ve fabrikaya çok büyük avantajlar sağlıyor. Bu konu üzerinden çok daha fazla bilgiyi ve detayları ilgili çelik konstrüksiyon fabrika kapatma sistemleri firmalarına danışarak elde edebilirsiniz. Bu konuda sizlere birçok yardım edebilecek firmanın bulunması sizlerin daha fazla bilgilere ve tecrübelere sahip olanızı sağlayacak, belki de bu sistemi fabrikanızda kullanmanız için sizleri gerekli şekilde inka bile edebilecektir.

Herhangi bir çatı inşaatına başlamadan önce dikkate alınması gereken en önemli şeylerden biri eğimdir. Hangi eğimi seçerseniz seçin, işin sonunda çatı aynı kalacaktır, bu yüzden iyi bir eğim seçmelisiniz. Suyun birikmesi yerine akabilmesi için çatının eğimli olması gerekir. Eğim doğru değilse çatıda biriken su evi doldurabilir. Bu olasılık göz önünde bulundurularak doğru çatı kaplama malzemesi seçilmelidir. Ayrıca çatı yapım aşamasında iklim özellikleri de dikkate alınmalıdır. Çatı yapısı için kullanılan malzemeler de özenle seçilmelidir. Genellikle ahşap esaslı paneller tercih edilmektedir. Çatının yapıldığı yer garaj, işyeri, fabrika, betonarme veya çelik çatı vb. ise. İlk tercih olmalı. Bir çatı inşa edilirken sismik güvenlik standartları da dikkate alınmalıdır, çünkü binanın özelliklerine göre duvarlar veya sütunlu çatılar yapılabilse de, çatı da yerden dikilebilir.

Fabrika Çatıları Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 (216) 487 00 61