Hareketli Cam Çatı

Cam çatı modelleri hareketli ve sabit olmak üzere 2 şekilde uygulanabilir. Hareketli cam çatı sisteminin en önemli özelliği; gün ışığı geçirgenliği ile ferahlık ve konforu bir arada sunmalarıdır. Alüminyum ve çelik konstrüksiyon üzerine kurulabilen sistemler olup. Talebe ve ihtiyaca uygun şekilde lamine cam veya ısıcam malzeme alternatifleri ile üretilip manuel ve motorlu olmak üzere montajları yapılabilmektedir.

Bu Yazıyı Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz…

 

Cam çatı sistemleri,  evlerin kış bahçesi diye adlandırılan bölümlerine, kafe, kafeterya, restaurant gibi iş yerlerinin açık olan kısımlarına  uygulanmaktadır. Talebe göre, hareketli ya da sabit olarak montajları yapılabilmektedir.

Özellikle hareketli skylight cam çatı sistemlerinde yalıtım kalitesi büyük oranda artış sağlamaktadır.  Estetiğin yanı sıra, kış aylarında gün ışığını absorve ederek sıcaklığı koruyan keza yaz aylarında ise, kişi ya da uygulandığı alana bağlı olarak müşterilere bahar ve yaz havasının muhteşem tatlarını hissettirmede  büyük kolaylık ve avantajlar sağlayan yapılar olarak ön plana çıkmaktadır. Hareketli açılır cam çatı sistemleri; katlanır cam, sürme cam, giyotin cam ve alümiyum doğrama, pvc doğrama çerçeveleri şeklinde uygulanmaktadır.

Hareketli Cam Çatı Uygulama Seçenekleri

Bu sistemde çatı camları şeffaf olarak tasarlanır fakat renk seçenekleri mevcuttur. Özellikle son yasalara göre sigara içme yasağının kapsamının genişlemesi, işyeri sahiplerini hareketli motorlu cam çatı sistemlerine yöneltmektedir.

Hareketli açılır sistem cam çatı sistemlerinin başlıca özellikleri; istenildiği oranda açma – kapama işleminin yapılabilmesi, kullanılan aksesuar ve bağlantı noktalarının paslanmaz olması, genellikle her 25 m2 alana bir motor takılması, projenin uygulama alanının herhangi bir şekilde kısıtlanmamış olması (yapılacak alanlarda ölçü sınırlaması bulunmamaktadır.), firmalar göre değişen  garanti sürelerine göre en az 2 yıl garanti verilmesi bu sistemlerin başlıca özellikleridir.

Kısacası hareketli açılır sistem cam sistemleri, size 4 mevsim açık hava hissi yaratan, göze hoş gelen ve gün ışığından maximum yararlanmayı sağlayan, kullanışlı ve pratik bir çözüm yoludur. Sizin de eğer bir işyeriniz var ise müşterilerinizi gökyüzünden ayırmadan, gün ışığı ve yaz akşamlarının hoş melteminde keyifli zaman geçirmeleri için düşünülmesi gereken bir yöntemdir.

Hareketli Sistem Cam Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

 

S.S.S.

[sp_easyaccordion id=”670″]

Call Now Button0 (216) 487 00 61