Polikarbon Çatı

Polikarbon çatı sistemleri, oldukça kullanışlıdır. Günümüz teknolojisinin en son makinalarında üretilen polikarbon levhalar, tüm çatı taşıyıcı sistemlerine uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Uzun yıllar kullanılabilen polikarbon, uzun yıllar deforme olmaz.

Bu Yazıyı Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz…

Ziftli çatı kaplamalarında olduğu gibi birçok malzeme ve onlarca işçilik ile uğraşmazsınız. Siparişinize göre çatı sistemi oluşturulduktan sonra, kısa zamanda montaj ekibi gelir ve kısa zamanda çatıyı bitirerek teslim ederler.

Polikarbon Çatı Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Elemanlarımız işlerini meslek edinmiş, eğitimli teknisyenlerdir. İşinde uzman olan ekibimiz, profesyonel çalışma sistemleriyle polikarbon çatı işlerini, kısa zamanda teslim etmektedir. Fabrika, büyük pazar alanları, büyük imalathaneler, geniş çatı ihtiyacı olan yerler, normal çatı ihtiyacı olan yerler, büyük yük araçlarının rahatlıkla girmesi gereken yerler, polikarbon çatıların uygulandığı yerlerdir.

Sağlam ve estetik çatı sistemleri arasında en ekonomik ürünlerdir. Polikarbon olmasına rağmen oldukça hesaplı bir sistemdir. Estetik ve zarif olması, diğer özellikleri arasındadır. Günümüz teknolojisinin son ürünü olan sistem, gün geçtikçe popülerliğini artırmaktadır.

Polikarbon Çatı Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 (216) 487 00 61