Polikarbon Sundurma

Polikarbon sundurma, kırılma ve deformelere karşı oldukça dayanıklı olan polikarbon sundurmalar piyasada en çok tercih edilen malzemelerdendir. Uygun çatı sisteminin oluşturulmasında oldukça uygun olan polikarbon malzeme geniş ürün seçeneğini de beraberinde getirmektedir. Geniş ürün seçeneği ve uygulanabilirliğindeki kolaylık sayesinde karmaşık yapılarda dahi serbest tasarım imkanı sağlarken doğal aydınlatmaya en uygun seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca çeşitli renk efekt seçeneklerine geçme özelliği sayesinde estetik ve işlevsel aydınlatma özelliği sağlamaktadır.

Ürünün üst kısmının da yer alan su sızdırmalarını önleyen polikarbon sundurma montaj çıtası alt ve üst bölümün birleşim yerlerinde fitil ile birlikte kullanılmaktadır. Polikarbon montaj çıtaları, estetik bir görünüm sağlamasının yanı sıra montaj yapılırken zaman tasarrufu da sağlamaktadır. Polikarbon sundurma çıtaları, kötü hava koşulları, sızdırmazlık ve darbelere karşı dayanıklılığı arttırmak amacıyla kullanılmaktadır.

Polikarbon Sundurma Sistemleri

Hayatı kolaylaştırarak insanların ihtiyaçlarını karşılamak ve yaşamı kolaylaştırıp konforlu ve rahat mekanların yaratılmasında büyük payı olan polikarbon, ısıtma, soğutma, aydınlatma gibi gereksinimlerin en üst düzeyde karşılanıp doğaya zarar vermeden uzun yıllar kullanılabilen düşük maliyete sahip sistemlerdir. Cafe ve restoran gibi işletmelerde çok fazla kullanılan bu sistem, dış mekanlarda kullanıldığında hem mekanın alanını genişletmekte hem de işletmeye farklı ve modern bir hava kazandırmaktadır.

Polikarbon sundurmalar yalıtım özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda hafif fakat güçlü bir çatı malzemesi olarak kullanılmaktadır. Halk arasında polikarbon olarak kullanılan bu malzemenin gerçek adı polikarbonattır. Zararlı güneş ışıklarını geçirmediği gibi aynı zamanda ısıya dayanıklıdır. Polikarbon sundurmaların kimyasal dayanıklılığı oldukça fazladır. Genellikle kapı ve pencerelerde uygulanan polikarbon, sundurma çatı kısmında en çok tercih edilen ve fazla uygulanan çatı türü polikarbon sundurmadır. Maliyet olarak cama göre çok daha ucuz olan polikarbon malzeme dekoratif olarak da oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır.

Kış bahçeleri, reklam panoları, çatı ışıkları, otobüs durakları, yürüyüş yolları, üst geçitler, tünel ve sera yapımlarında kullanılan polikarbon, mavi, beyaz, şeffaf, gri, yeşil gibi birçok renkte üretilmekte ve kişinin zevkine göre mekanların özelleştirilmesini sağlamaktadır. Yaşam alanlarının birçok yerinde kullanılan bu ürün hayatı kolaylaştırıcı olanaklar sunmaktadır.

Polikarbon Sundurmalar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 (216) 487 00 61