Skylight Çatı Sistemleri

Skylight çatı sistemleri, mevcut çatı zemininin bir kısmı yada tamamına cam, polikarbon, solid yada pleksiglass gibi ışık geçirgenliği sağlayan malzemeler kullanılarak yapılan uygulamalardır.

Skyligth Çatılar da En Çok Karşılaşılan Problemler Neler?

Her çatılarda karşılaşılabilecek bir takım sorunlar vardır. Skylight çatılarda ise en çok rastlanılan sorun ise uygulamadan ve malzemeden kaynaklanan su ve ısı yalıtım problemleridir. Örneğin cam kullanılan bir çatıda ısı yalıtımına uygun olmayan (ısıcam, argongazı kullanılmamış) malzemeler kullanıldığında kışın soğuk yazın ise sıcak olan mekanlarla karşılaşılabilir. Yada uygulamada yapılan hata sonucu yağmur, kar vs. gibi kötü hava koşullarında çatınızdan su akmaları meydana gelebilmektedir.

Skylight Çatı

Skylight Çatı Nerelerde Uygulanabilir?

Genellikle yazlık ve villalarda tercih edilmektedir. Fakat evlerde, restorantlarda, cafelerde ve özel konsept alanlarda yaptığımız uygulamalar mevcuttur.

Skylight Çatı Maliyeti Nedir?

Çatının metrekaresi, kullanılacak olan malzemenin kalitesi ve uygulanacak olan alanın yerine göre değişebilmektedir. Fiyat listesi ve uygulama hakkında bilgi almak için.: 0216 487 00 61’den bize ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 (216) 487 00 61